Команда

Вікторія Монастирська

"Сучасне суспільство зневірилося у безмежних можливостях людини, що є значною перешкодою на шляху до Великих Мрій. Я вірю, що GLC є саме тим простором розвитку та натхнення для дівчат з усієї України, де кожна обирає своє майбутнє самостійно" - керівниця проекту.

Ганнуся Дідула

"У світі бурхливих змін важливо знайти своє місце. Я вважаю, що здатна допомогти дівчаткам, які ще не визначилися у житті. У патріархальному суспільстві чоловіки беруть відповідальність на себе, тому більшість жінок зникає після 28 років. Я прагну змінити цю картину" - адміністративна менеджерка.

Леся Кравчук

"Хочу допомогти юним дівчатам повірити у свої безмежні можливості і навчити знаходити їх. Кожна дівчина має шанс на самореалізацію. Я вірю, що ці дівчатка - це майбутні успішні стартаперки, політикині, громадські діячки та головне - щасливі жительки нашої країни" - фінансова менеджерка.

Маріне Оганесян

"Мені здається, що нині люди часто погоджуються на менше, ніж вони справді заслуговують, і від того не відчувають себе щасливими. Я знаю, як багато дівчатам підліткового віку потрібно, аби полюбити себе і знати, чого вони варті та чого вартий цілий світ – тому я тут, щоб показати їм це" - менеджерка з навчальної програми.